798-521-521
lub napisz: wyceny@global-biznes.pl

DESKI TARASOWE KERUING

41
Deska tarasowa Keruing 25x145 << PRZECENA >> (1.2.2.)
Drewno Keruing pochodzi z Indonezji. Jego gęstość wynosi 900kg/m3. Keruing należy do tej samej rodziny botanicznej co popularny Bangkirai.
cena: 110 zł/m²   //   15.95 zł/mb

Deski tarasowe keruing pochodzą z Indonezji. Jego gęstość wynosi 900kg/m3. keruing należy do tej samej rodziny botanicznej co popularny Bangkirai. Charakterystyczną cechą desek tarasowych z  keruinga jest wysoka zawartość naturalnych olejów, co w połączeniu z dużym nasłonecznieniem tarasu może skutkować wysiękami oleju/żywicy. Jest to naturalna cecha tego drewna. Olej/żywice można w łatwy sposób mechanicznie usunąć po skrystalizowaniu, zazwyczaj po 2-3 dniach. Deska jest bardzo często mylona z deską Bangkirai. Deski tarasowe z keruinga po zaolejowaniu jest praktycznie nie do odróżnienia od desek Bangkirai. 

Deski tarasowe z keruinga mają bardzo zbliżone parametry do deski Bangkirai. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać podobną jakość za o wiele niższą cenę. Posiadanie deski egzotycznej w cenie zbliżonej do drewna krajowego sprawia, że wysoka jakość jest dostępna za rozsądną cenę deski krajowej.

© 2017 Global Biznes - Polityka prywatnościa Polityka prywatnościa | Projekt UE | Newsletter
Projekt i realizacja: UK WebSolutions
page shadow