O nas

Global Biznes jest rdzennie polską firmą. Od początku swojej działalności jesteśmy zorientowani jest na obsługę rynku profesjonalnego. Jako bezpośredni importer drewna z Azji, Afryki i Ameryki Południowej możemy zaoferować naszym klientom produkty w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy produkty drzewne takie jak deski tarasowe i elewacyjne z drewna egzotycznego, deski tarasowe kompozytowe WPC, deski elewacyjne kompozytowe WPC, legary konstrukcyjne, kantówki klejone, fryzy, lamele, tarcicę egzotyczną i rodzimą a także całe kłody. Naszymi klientami są w dużej mierze wykonawcy tarasów i elewacji, deweloperzy, składy budowlane ale również prywatni inwestorzy którym marzy się piękny taras z drewna egzotycznego.

Od 2011 roku posiadamy w stałej sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej produkty takie jak deski tarasowe, deski elewacyjne z drewna krajowego i egzotycznego, deski tarasowe kompozytowe WPC, elewacje kompozytowe oraz legary konstrukcyjne dla odbiorców indywidualnych oraz profesjonalistów.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych pracowników i gruntowna znajomość branży sprawia, że jesteśmy postrzegani, jako godny zaufania partner. W opinii naszych kontrahentów, działanie GLOBAL BIZNES cechuje duża elastyczność i szybkie realizacje dostaw wysokiej jakości produktów. Naszym atutem jest także położenie w centrum Polski co daje możliwość współpracy z wieloma odbiorcami na terenie całego kraju.

Obserwując zmieniające się potrzeby naszych odbiorców wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki drewna, profile o nowych przekrojach, nowoczesne technologie. W 2015 roku do naszego asortymentu wprowadziliśmy własną linię produktów WPC tj. DESKI TARASOWE I ELEWACYJNE KOMPOZYTOWE WPC easyDECK i easyWALL.

Zapraszamy do poznania naszych możliwości i dziękujemy za okazane zaufanie. Zespół Global Biznes