798-521-521
lub napisz: wyceny@global-biznes.pl

Deska tarasowa Bangkirai 25x145 KD

Cena: 251.24 zł/m²*   //   36.43 zł/mb
Drewno to wywodzi się z terenów Azji Południowo-wschodniej. Bangkirai (bankirai, bankiraj) ma zwięzłą i jednolitą budowę, dzięki czemu jest twarde, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne a także na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Bangkirai (bankirai, bankiraj) jest idealny do konstrukcji budowlanych zewnętrznych. Drewno nie wymaga impregnacji, ponieważ zawiera dużą ilość naturalnych olejów, które chronią je przed wysychaniem i niszczeniem. Bangkirai (bankirai, bankiraj) występuje w odcieniach od jasnego do ciemnego brązu. Miejscami może przybierać kolor jasnożółty lub miodowy. Po pokryciu desek pielęgnującym olejem, drewno uzyska lśniącą powierzchnię i dodatkowo nabierze nasyconej barwy.

Deski tarasowe z drewna Bangkirai (bankirai, bankiraj) są odporne na działanie grzybów, pleśni i owadów. Posiadają dużą odporność na ścieranie i zarysowania.  Drewno bangkirai jest też wyjątkowo trwałe. Trwałość desek tarasowych z Bangkiraia szacuje sie na 30-50 lat
Deski Bangkirai (bankirai, bankiraj) doskonale sprawdzają się w architekturze ogrodowej. Dla zachowania naturalnej kolorystyki drewna zaleca się olejowanie tarasu. Pomaga to zapobiec naturalnemu procesowi patynowania powierzchni desek na kolor srebrno-szary. Jedną z cech charakterystycznych drewna Bangkirai(bankirai, bankiraj) jest możliwość występowania niewielkich otworów szpilkowych tzw. pinholes; maksymalnie 1-1,5mm średnicy, nie stanowią one wady.

Bardzo duża gęstość drewna Bangkirai (bankirai, bankiraj), która wynosi około 900 kg/m3 (dla porównania sosna 400 kg/m3 lub dąb 700 kg/m3) sprawia że gatunek ten jest najczęściej wybieranym egzotykiem na tarasy drewniane zewnętrzne, pomosty, kładki, tarasy przy basenach. Deski tarasowe Bangkirai są także wybierane przez mieszkańców bloków i apartamentowców na balkony i loggie zamiast zimnego gresu.

Występuje w długościach: 2,15 / 2,45 / 2,755 / 3,06 / 3,36 / 3,675 / 3,98 / 4,28  / 4,59 / 4,895 / 5,2 / 5,495 m.

« powrót do poprzedniej strony
* - Dla naszych stałych partnerów handlowych (składających regularne zamówienia) przewidziane są atrakcyjne rabaty.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
© 2017 Global Biznes - Polityka prywatnościa Polityka prywatnościa | Projekt UE | Newsletter
Projekt i realizacja: UK WebSolutions
page shadow