798-521-521
lub napisz: wyceny@global-biznes.pl

DESKI TARASOWE IPE / LAPACHO

25
Deska tarasowa Ipe / Lapacho 21x145 (1.9.1.)
Jeden z najtwardszych i najcięższych gatunków dostępnych na rynku. Bardzo dekoracyjna struktura w połączeniu z kolorystyką przechodzącą z oliwkowej zieleni w ciemny brąz czynią Ipe jednym z najatrakcyjniejszych gatunków do zastosowań na zewnątrz.

Deska tarasowa Ipe lapacho to jeden z najtwardszych i najcięższych gatunków dostępnych na rynku. Bardzo dekoracyjna struktura w połączeniu z kolorystyką przechodzącą z oliwkowej zieleni w ciemny brąz czynią deski tarasowe Ipe lapacho jednym z najatrakcyjniejszych gatunków do zastosowań na zewnątrz. 

Drewno Ipe lapacho nadaje się doskonale do zastosowania w miejscach, gdzie zależy nam na estetycznym wyglądzie i trwałości. Ponadprzeciętna odporność drewna Ipe lapacho sprawia, że jest polecane do łazienek czy kuchni czyli miejsc o dużej wilgotności. Z uwagi na obecność naturalnych olejków w strukturze drewna Ipe, wykonane aranżacje nie wymagają dużej ilości zabiegów pielęgnacyjnych, jednakże do zachowania pięknego koloru należy co jakiś czas zabezpieczyć drewno olejem.

Deski tarasowe Ipe lapacho są dostępne na zamówienie w dwóch grubościach 21 i 25mm.

© 2017 Global Biznes - Polityka prywatnościa Polityka prywatnościa | Projekt UE | Newsletter
Projekt i realizacja: UK WebSolutions
page shadow