798-521-521
lub napisz: wyceny@global-biznes.pl
 • TARASY

  hp-icon1

 • ELEWACJE

  hp-icon2

 • KANTÓWKA

  hp-icon3

 • TARCICA

  hp-icon4

Fryzy i lamele

    Realizujemy dostawy fyzów i lamel z drewna Merbau w bardzo atrakcyjnych cenach ... Czytaj całość >>

Global Biznes - importer desek tarasowych

Global Biznes Sp. z o.o. jest od początku swojej działalności zorientowana na obsługę rynku profesjonalnego. Bezpośredni import drewna w postaci desek tarasowych i desek elewacyjnych z Azji, Syberii i Ameryki Południowej pozwala na oferowanie naszym klientom produktów w konkurencyjnych cenach. Importujemy i dostarczamy naszym klientom deski tarasowe i deski elewacyjne z drewna egzotycznego i krajowego oraz deski tarasowe kompozytowe WPC.

Deski tarasowe z drewna egzotycznego i rodzimego.


Deski tarasowe egzotyczne jakie można znaleźć w naszej ofercie to bangkirai, keruing, massaranduba,  kempas, kapur i  modrzew syberyjski. Natomiast z krajowych gatunków w stałej ofercie posiadamy deski tarasowe z modrzewia europejskiego oraz deski sosnowe impregnowane ciśnieniowo. Wszystkie wymienione gatunki drewna bardzo dobrze sprawdzają się na tarasach zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legary z drewna egzotycznego,  z modrzewia syberyjskiego i inne. Posiadamy również kantówki konstrukcyjne C24, drewno KVH i BSH ze świerka skandynawskiego. 


Deski elewacyjne z drewna egzotycznego i skandynawskiego.


W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo również deski elewacyjne z takich gatunków drewna jak Meranti, Okoume, Modrzew Syberyjski oraz ze Świerka Skandynawskiego w wielu różnych profilach.

Współpracujemy z...


Naszymi Klientami są zarówno firmy handlowe, profesjonalne składy z drewnem, wykonawcy tarasów i elewacji, deweloperzy, biura projektowe i architekci, składy budowlane, a także prywatni inwestorzy.


Nowa linia produktów 4DECK.


Nasza firma posiada w stałej ofercie szeroki wybór deski tarasowej dla wszystkich wymagających Klientów. Deski tarasowe i deski elewacyjne są naszą domeną dlatego od sezonu 2015 r. wprowadziliśmy własną linię desek tarasowych kompozytowych WPC 4Deck oraz desek elewacyjnych kompozytowych WPC.  czytaj dalej


© 2017 Global Biznes - Polityka prywatnościa Polityka prywatnościa | Projekt UE | Newsletter
Projekt i realizacja: UK WebSolutions
page shadow