798-521-521
lub napisz: wyceny@global-biznes.pl

TARCICA EGZOTYCZNA I EUROPEJSKA

6
Tarcica Acajou (8.1.)
Afryki. Blado-różowe, ciemniejące do pozłacanego. Łatwe w obróbce, gładkie po wypolerowaniu.
8
Tarcica Doussie / Lingue (8.2.)
Odporne na kwasy, twarde, wytrzymałe, wodoodporne, nie podlega gniciu, idealne na podłogi.
10
Tarcica Iroko (8.3.)
Blado-miodowe do brązowego, nie płowieje, twarde, tłustawe w dotyku, odporne na wodę, grzyby i szkodniki; może zastąpić Teak z Jawy i Syjamu.
7
Tarcica Jatoba (8.4.)
Od różowo – brązowego do czerwono – brązowego z pojawiającymi się ozdobnymi prążkami, proste włókna, w związku z naturalną twardością wymagane specjalne narzędzia do odróbki.
9
Tarcica Meranti (8.5.)
Gatunek, który ze względu na kolorystykę i właściwości zyskuje sobie coraz większe uznanie jako numer jeden w produkcji okien i drzwi.

Drewno egzotyczne jest coraz bardziej popularne w Polsce. Od wielu lat w Polsce rośnie również zapotrzebowanie na tarcice egzotyczną oraz krajową. Obserwując potrzeby rynku oferujemy  tarcicę iglastą oraz liściastą. Nasza główna zaleta to stała oferta tarcic suchych w kilku grubościach i klasach. Deska tarasowa z tej tarcicy będzie się dobrze sprawować w polskich warunkach.

Tarcica liściasta występuje w grubościach 28, 32, 50 mm natomiast tarcica iglasta w grubościach 25, 40, 32, 50, 60, 80 mm.

Tarcice sortujemy na kilka klas jakości, główny surowiec tartaczny z jakiego są pozyskiwane to kłoda kl A i kl B,w większości tarcice są obrzynane. 

Deska egzotyczna powstała z naszej tarcicy będzie produktem wysokiej jakości i trwałości


W swojej ofercie posiadamy:

Tarcica obrzynana (ostrokrawężna) - grubość: 26, 52 i 78 mm. - szerokość: 150 mm i szersze (w każdej grubości dopuszczalne 10% w wymiarze 100 – 140 mm) - długość: 2100 mm i dłuższe (do 5500 mm)

Tarcica nieobrzynana (blokowo cięta) - grubość: 26, 52, 76/78 mm, - długość: 3000 mm i dłuższe (nawet do 6500 mm)

Kłody - średnica: + 500 mm (w zależności od gatunku drewna) - długość: do 12 metrów.

Obecnie realizujemy tylko pełnosamochodowe (min 20m3) zamówienia na tarcice zarówno na drewno egzotyczne jak i krajowe. 

Jeśli wśród wymienionych wyżej wymiarów nie ma takiego, który odpowiadałby Państwa potrzebom - prosimy o bezpośredni kontakt z nami, z pewnością jesteśmy w stanie przedstawić Państwu ofertę, także na niestandardowy wymiar drewna. Deska egzotyczna, którą Państwo stworzycie korzystając z naszej tarcicy będzie solidnym produktem do dalszej działalności.

© 2017 Global Biznes - Polityka prywatnościa Polityka prywatnościa | Projekt UE | Newsletter
Projekt i realizacja: UK WebSolutions
page shadow