Deska startowa kompozytowa 4DECK Premium 23x138x5800 (jasny szary)

Producent:
Kod produktu: WPC_4DECK_PRE_STARTOWA_23x138x5800_jasny_szary
Dostępność: Produkt dostępny
Materiał: Kompozyt
Kolor: jasny szary
Grubość: 23 mm
Szerokość: 138 mm
Długość: 5800 mm
Profil: struktura drewna
Klasa: Premium
Rodzaj suszenia: KD
Waga: 21.17 kg
323.55 zł brutto / szt
Ilość

Nowoczesna II generacja desek kompozytowych na tarasy marki 4DECK. Deskę Startową PREMIUM COLLECTION stosuje się przy zakończeniu tarasu oraz na schodach, co nadaje estetyczne wykończenie. W deskach tarasowych PREMIUM COLLECTION została zastosowana nowoczesna technologia umożliwiająca uzyskanie dwóch kolorów na jednej desce, jedna strona deski jest w kolorze brąz, a druga strona deski ciemny brąz oraz w drugim wariancie jedna strona deski jest w kolorze grafit/antarcyt, a druga strona deski jasnoszarym. Przy wyborze deski PREMIUM COLLECTION mamy możliwość zmiany koloru naszego tarasu odwracając deski, nawet po dłuższym czasie użytkowania. Deski startowe występują w pojedynczych kolorach.

Jak pielęgnuje się taras z deski 4DECK?
Taras zbudowany z desek kompozytowych 4DECK nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zalecamy mycie tarasu myjką ciśnieniową (maks. 80 barów) i ewentualne stosowanie łagodnego środka czyszczącego (wskazane jest wykonanie przed czyszczeniem próby w niewidocznym miejscu). Do czyszczenia desek tarasowych 4DECK nie należy używać szczotek mechanicznych z obrotową głowicą. Plamy po tłuszczu i oleju można usuwać domowym, odtłuszczającym środkiem czyszczącym. Plamy po olejach można delikatnie przeszlifować ręcznie drobnoziarnistym papierem ściernym, tak aby nie porysować powierzchni deski.

Czy drewno 4DECK nadaje się do tarasu przy basenie / stawie / oczku wodnym?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK są odporne na wilgoć, w związku z czym idealnie nadają się do budowy tarasu przy basenie, stawie lub oczku wodnym (deski kompozytowe są antypoślizgowe zarówno w warunkach suchych, jak i mokrych, więc są lepszym rozwiązaniem niż popularne płytki).

Czy deski tarasowe 4DECK nagrzewają się latem?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK (podobnie jak płytki oraz beton) nagrzewają się latem.

Aktualności
Drewno 4DECK - najczęściej zadawane pytania
Taras zbudowany z desek kompozytowych 4DECK nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych.