Zaślepka 4DECK Select (ciemny brąz)

Producent:
Kod produktu: ZAS_4DECK_ciemny_braz
Dostępność: Produkt dostępny
Materiał: Kompozyt
Kolor: ciemny brąz
Klasa: Premium
Rodzaj suszenia: KD
Waga: 0.02 kg
1.13 zł brutto / szt
Ilość

Zaślepka 4DECK służy do estetycznego wykańczania widocznej krawędzi tarasu i stanowi element nowoczesnego systemu kompozytowego 4DECK. Zaślepkę montuje się do czoła deski (alternatywnie do listwy cokołowej i kątowej 4DECK) za pomocą kleju montażowego „na wcisk”. Zaślepki dostępne są w 4 kolorach: brąz, ciemny brąz, grafit/antracyt, jasnoszary.

Jak pielęgnuje się taras z deski 4DECK?
Taras zbudowany z desek kompozytowych 4DECK nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zalecamy mycie tarasu myjką ciśnieniową (maks. 80 barów) i ewentualne stosowanie łagodnego środka czyszczącego (wskazane jest wykonanie przed czyszczeniem próby w niewidocznym miejscu). Do czyszczenia desek tarasowych 4DECK nie należy używać szczotek mechanicznych z obrotową głowicą. Plamy po tłuszczu i oleju można usuwać domowym, odtłuszczającym środkiem czyszczącym. Plamy po olejach można delikatnie przeszlifować ręcznie drobnoziarnistym papierem ściernym, tak aby nie porysować powierzchni deski.

Czy drewno 4DECK nadaje się do tarasu przy basenie / stawie / oczku wodnym?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK są odporne na wilgoć, w związku z czym idealnie nadają się do budowy tarasu przy basenie, stawie lub oczku wodnym (deski kompozytowe są antypoślizgowe zarówno w warunkach suchych, jak i mokrych, więc są lepszym rozwiązaniem niż popularne płytki).

Czy deski tarasowe 4DECK nagrzewają się latem?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK (podobnie jak płytki oraz beton) nagrzewają się latem.