Wspornik regulowany klinowy 95mm-125mm

Kod produktu: WSP_REG_KLIN_RAP_95-125
Dostępność: Produkt dostępny
Materiał: Plastik
Waga: 0.01 kg/szt
8.24 zł brutto / szt
Ilość

Wsporniki regulowane to niezwykle praktyczne i wytrzymałe akcesorium, które pozwala na łatwe i precyzyjne ustawienie desek tarasowych na poziomie. Dzięki swojej regulacji, wsporniki umożliwiają uzyskanie równej i płaskiej powierzchni tarasu, co z kolei zwiększa jego bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Przeznaczone są do wznoszenia tarasów zarówno na legarach drewnianych, aluminiowych jak i kompozytowych.

Nasze wsporniki są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Są one łatwe w montażu, dzięki czemu można je szybko i bezproblemowo zainstalować na swoim tarasie.  Dzięki szerokiej podstawie zapewniają stabilne podparcie. Posiadają wytrzymałość na obciążenia do 1000 kg.

Schodkowa regulacja wysokości wsporników co 1 mm jest bardzo łatwa, dzięki czemu można szybko i dokładnie dostosować poziom desek tarasowych do potrzeb. Wsporniki są dostępne w różnych wysokościach, co pozwala na ich dopasowanie do różnej wysokości posadzki lub innych elementów tarasu. Prosta konstrukcja i uchwyt do bocznego montażu legara znacznie przyspiesza montaż.