Klips startowy 4DECK Select + wkręt

Producent:
Kod produktu: WPC_4DECK_KS
Dostępność: Produkt dostępny
Materiał: Stal nierdzewna
Klasa: Premium
Waga: 0.01 kg
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
1.07 zł brutto / szt
Ilość

Zestaw zawiera komplet: klips startowy + wkręt. Produkt stanowi element innowacyjnego systemu kompozytowego 4DECK. Klips montuje się za pomocą dołączonego wkręta do każdego legara pod tarasem, co zapewnia niewidoczny gołym okiem montaż.

Jak pielęgnuje się taras z deski 4DECK?
Taras zbudowany z desek kompozytowych 4DECK nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zalecamy mycie tarasu myjką ciśnieniową (maks. 80 barów) i ewentualne stosowanie łagodnego środka czyszczącego (wskazane jest wykonanie przed czyszczeniem próby w niewidocznym miejscu). Do czyszczenia desek tarasowych 4DECK nie należy używać szczotek mechanicznych z obrotową głowicą. Plamy po tłuszczu i oleju można usuwać domowym, odtłuszczającym środkiem czyszczącym. Plamy po olejach można delikatnie przeszlifować ręcznie drobnoziarnistym papierem ściernym, tak aby nie porysować powierzchni deski.

Czy drewno 4DECK nadaje się do tarasu przy basenie / stawie / oczku wodnym?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK są odporne na wilgoć, w związku z czym idealnie nadają się do budowy tarasu przy basenie, stawie lub oczku wodnym (deski kompozytowe są antypoślizgowe zarówno w warunkach suchych, jak i mokrych, więc są lepszym rozwiązaniem niż popularne płytki).

Czy deski tarasowe 4DECK nagrzewają się latem?
Tak. Kompozytowe deski tarasowe 4DECK (podobnie jak płytki oraz beton) nagrzewają się latem.

Produkty komplementarne